Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Apie

“Kelionių atlasas“ yra sudariusi sutartis su didžiausiomis ir įtakingiausiomis laivybos bendrovėmis:  AS Tallink Grupp, Stena Line,  Irish Ferries, Smyril Line,  Eckero Line ir kitomis. Garantuojame profesionalumą ir visapusišką pagalbą tiek konsultuojant, tiek užsakant keltų bilietus, kadangi mūsų darbuotojų patirtis dirbant šioje srityje yra virš 20 metų.

„Kelionių atlasas“ siūlo trumpas savaitgalio ir ne tik išvykas laivais Baltijos jūra: Talinas – Stokholmas, Talinas – Helsinkis. Daugumą kruizinių kelionių esame išbandę patys ir esame pasiruošę pasidalinti su klientais savo kruizinių kelionių Baltijos jūra patirtimi.

„Kelionių atlasas“ bendradarbiauja su patikimais ir ilgalaikę darbo patirtį turinčiais kelionių organizatoriais: Teztour ir Novaturas (poilsinės kelionės ir pažintinės kelionės), „Itaka“ (poilsinės kelionės iš Varšuvos), „Grūda“, „Guliverio kelionės“, „Topturas“ (pažintinės kelionės autobusais, kelionės į Tolimuosius kraštus).  Stengiamės nuolat tobulintis ir aplankyti populiarias mūsų klientų tarpe šalis. Lankėmės Graikijoje (Kretos, Santorinio, Koso, Patmos, Lipsi salose); Turkijoje (Antalijoje, Kemere, Bodrume, Kušadasyje); Bulgarijoje (Auksinėse Kopose, Nesebere); Kanarų salyno salose (Tenerifėje, Lanzarotėje, Fuerte Ventūroje); Egipte (Hurgadoje, Šarme el Šeiche, Taboje, Dahabe, kruize Nilu); Maroke (Marakeše, Fese, Essaouiroje, Meknes, Ifrane ir kt.); Tailande ( Bankoke, Čiangmajuje, Ko Pangano saloje); Ispanijoje; Kipro saloje, Pietų Prancūzijoje ir kt. šalyse.

Kelionių agentūra „Kelionių atlasas“ papildomai teikia šias paslaugas:

  • Užsako viešbučius Lietuvoje ir užsienyje.
  • Draudžia kelionės draudimu.
  • Užsako parkavimą oro uostuose.
  • Užsako lėktuvo bilietus.
  • Užsako tarptautinių vežėjų autobusų bilietus.