Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

KELTAI Į SUOMIJĄ

Suomijos sostinę Helsinkį pasieksite keltais iš Talino, šia kryptimi kursuoja kelių laivynų keltai skirtingais laikais.  Per dieną priklausomai nuo sezono šia kryptimi kursuoja iki 10-15 keltų. Jei Jūsų tikslas Baltijos jūroje esančios Alando salos, jas pasieksite Tallink keltais plaukiančiais iš Talino, Helsinkio ir Turku (keltai plaukiantys į Stokholmą pakeliui užsuka į Alando salas).
 

Mūsų agentūroje galite užsisakyti keltų bilietus į šiuos maršrutus:

 
Patogiausi ir greičiausi yra Talinas – Helsinkis (Tallink kompanija) maršrutai – per dieną yra vykdomi iki 10 reisų, jei skubate rinkitės greitaeigius keltus (Helsinkį pasieksite per 2 valandas). Paprastai pigiausias būna anksčiausias Tallink kompanijos reisas, tad prieš kelionę prašykite mūsų paskaičiuoti kainas skirtingomis Jums tinkančiomis valandomis, kad galėtumėte išsirinkti pigiausią ir patogiausią variantą. Jei keliaujate pirmyn ir atgal tą pačią dieną – užsisakykite abu bilietus iškart, tokiu atveju bilietas Jums kainuos iki 15proc. mažiau.
 
Jei ieškote pigesnės alternatyvos rinkitės Eckero Line laivyną – keltai plaukia du kartus per dieną, keltai yra lėtieji, Helsinkį pasieksite per 3 - 3,5val. Šis maršrutas paprastai siūlomas labai geromis kainomis ne karštojo sezono metu.
 
Tallink laivynas atplaukus į Helsinkį siūlo nakvynę kelte ( į kainą yra įskaičiuotas ir sausas pusryčių davinys). Tad jei planuojate nakvynę Helsinkyje arba Jums reikalinga patekti į Helsinkį labai anksti ryte – teiraukitės specialios kainos kelto bilietams ir nakvynei kelte atplaukus į Helsinkį. 
 
Jei pageidaujate pasiekti Alando salas, tai galite padaryti Tallink maršrutais plaukiančiais į Stokholmą iš Talino, Turku arba Helsinkio (pakeliui keltas užsuką į Marianhaminą, Alando salas).