Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizas Talinas - Helsinkis - Talinas (Tallink)

Tallink siūlo pasiplaukiojimą laivu iki Helsinkio Silja Europa laivu. Kruizas yra ypatingas tuo, kad Helsinkyje laivas stovi tik 2,5val., o perkantys kruizinį bilietą negali išsilaipinti Helsinkyje ir šį laiką turi praleisti laive. Šis kruizas puikiai tiks norintiems smagios kelionės ypatingu laivu Baltijos jūra. Galima užsakyti kruizą su nakvyne laive kajutėse grįžus į Taliną. Kai kuriems išvykimams kruizas su nakvyne laive yra pigesnis nei kruizas be nakvynės.
Silja Europa yra vienas didžiausių ro-ro tipo keltų pasaulyje, kurio ilgis siekia 202 metrus, o plotis - 33 metrus. Laivas renovuotas 2016 metais. Laive įrengti 5 restoranai, 2 barai ir naktiniai klubai, grožio salonas, sauna, 4 parduotuvės, bei šeimoms ir vaikams pritaikytas specialus vaikų žaidimų kambarys.


Dienos kruizas Talinas – Helsinkis – Talinas / Tallink kompanija

Kelionės laikai:
Talinas - Helsinkis - Talinas 12:30 – 22:00 (kruizas laive, Helsinkyje neišsilaipinama)
Kruizo trukmė: 9val.
Laivas: m/s Silja Europa.

Kelionės laikai:
Talinas - Helsinkis - Talinas 12:30 – 08:00 (sekanti diena) (kruizas laive su nakvyne Taline kajutėse, Helsinkyje neišsilaipinama)
Kruizo trukmė: 19val.
Laivas: m/s Silja Europa

2020 metai išvykimo iš Talino dienos: kiekvieną dieną (tikslintis agentūroje, galimos išimtys).

Kainos kruizui be/su nakvyne:
Į kainą įskaičiuotas praplaukimas maršrutu Talinas - Helsinkis - Talinas Silja Europa laivu su vieta denyje/kajutėje. Kainos svyruoja nuo 12eur iki 60eur. Tikslios kainos Jūsų kelionei teiraukitės agentūroje.

 
 
 
Turite klausimų?
Užpildykite užklausos anketą.
Booking.com