Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

Kruizai

Kruizai Baltijos jūra - puiki savaitgalio pramoga poroms, moksleivių ar vaikų grupėms bei didesnėms suaugusiųjų kompanijoms.  Kruizų metu ne tik aplankysite Baltijos šalių sostines - Taliną, Stokholmą ir Helsinkį, bet ir pasimėgausite kelione jūra kruiziniuose laivuose - pramogos, diskotekos, gyva muzika, vakarinės programos, speciali veikla mažiesiems ir puikus maistas švediškame stale. 

Šiuo metu galimas kruizas Talinas - Stokholmas - Talinas - puikus pasirinkimas norintiems aplankyti Taliną ir Stokholmą ir praleisti puikų laiką viename prabangiausių Tallink laivyno keltų Baltic Queen. Kruizai į Helsinkį siūlomi iš Talino su skirtingomis kompanijomis - galimi įvairūs kruizų variantai, su nakvynėmis laivuose, nakvynėmis Helsinkyje viešbučiuose ar tiesiog vienos dienos kruizas. 

Vasaros metu Tallink kompanija siūlo aplankyti Gotlando salą, kuri patiks tiek mažiesiems, tiek suaugusiems keliautojams. Kruizas Talinas - Visbis - Talinas - puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kiek kitokių įspūdžių.

Ieškantiems ilgesnės ir turiningesnės kelionės siūlome rinktis kruizą aplankant tris Baltijos sostines - plaukti keltu iš Talino į Helsinkį, pratęsti kelionę įspūdingais keltais dvyniais Silja Symphony ar Silja Serenade maršrutu Helsinkis - Stokholmas - Helsinkis ir iš Helsinkio vėl grįžti keltu į Taliną.

Galimi įvairūs kiti kruizų Baltijos jūra - jei nerandate Jums tinkamo pasiūlymo, atsiųskite mums kruizų užklausą  (raudona ikona dešinėje pusėje) su kelionės datomis, biudžetu ir kitais pageidavimais - pasiūlysime jūsų poreikius geriausiai atitinkantį kruizą jūsų kelionei.