Naujienų
prenumerata
Naujienų ir nuolaidų prenumerata!
Susisiekite

KELTAI Į ŠVEDIJĄ

Keltais į Švediją galima pasiekti Švedijos sostinę Stokholmą, šalia esančius Nineshamną (apie 60km į pietus nuo Stokholmo) ir Kapelskarą (70km į šiaurę nuo Stokholmo) bei pietų Švedijoje esančius Karlshamną, Karlskroną ir Ystadą. Jei į Švediją keliaujate pakeliui užsukdami į Suomiją, rinkitės maršrutus iš Suomijos Helsinkio ir Turku keltų uostų į Stokholmą. 


Mūsų agentūroje galite užsisakyti keltų bilietus į šiuos maršrutus:
 
 
Populiariausias ir labiausias mėgstamas lietuvių yra Ryga – Stokholmas maršrutas, pigesnė ir komfortabilesnius keltus siūlanti alternatyva yra keltas Talinas - Stokholmas, tačiau atstumas iki Talino yra dvigubai didesnis negu iki Rygos. Jei kelionės tikslas yra Stokholmas, kiti patogūs keltų maršrutai: Ventspilis – Nineshamnas, Paldiski – Kapelskaras (iki Estijos uosto Paldiski atstumas panašus kaip iki Talino). Maršrutas Ryga - Stokholmas vasaros sezono metu ir prieššventiniais laikotarpiais (Kalėdos, Naujieji metai, Velykos) yra sparčiai išperkamas, tad šio maršruto keltų bilietus rekomenduojame užsisakyti kuo anksčiau. 
 
Jei kelionės tikslas yra Pietų Švedija, populiariausias keltas yra Klaipėda – Karlshamnas, kitos alternatyvos yra keltai iš Lenkijos uostų Gdynios arba Swinoujscie. Keltų linija Swinoujscie – Ystadas yra ypatingai patogi, jei keliaujate į Daniją.
 
Jei į Švediją keliaujate pakeliui aplankydami Suomiją, siūlome maršrutus Helsinkis – Stokholmas arba Turku – Stokholmas.
 
Mažiau populiarūs Polferries laivyno maršrutai iš Lenkijos, kuriuos siūlome: Gdanskas – Nineshamnas ir Swinoujscie – Ystadas.
 
Švedijos uostus Goteborgą ir Treleborgą galite pasiekti Stena Line keltais iš Vokietijos: Kylis - Goteborgas,  Sasnicas - Treleborgas, Rostokas - Treleborgas.  
Jei Jūsų kelionės prasideda Danijoje, Švedijos uostus Goteborgą ir Valbergą galite pasiekti Stena Line keltais iš Danijos:  Frederikshamnas - Gioteborgas ir  Grena - Valbergas.